Na Tinydeal spustili akci na prkotiny od stále populárnějších Xiaomi, jejichž drobné gadgety se chystají také tahat dolárky od všech fanoušků této značky.

Jako první zde máme 25% slevu na příslušenství k Mi Bandu. Tento zajímavý náramek, jehož smysl mi poněkud uniká (ale já už jsem starší pán), dokáže monitorovat váš spánek a fyzičku a nedávno se dočkal taktéž aplikace na IOS 7 a vyšší. Tedy pokud máte zájem o nákup příslušenství k němu, běžte na tento odkaz a při nákupu použijte slevový kupón ve tvaru TDmi25 .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další hračka v pořadí je stará známá powerbanka o kapacitě 10000mAh, jejíž krátkou recenzi jste si u nás mohli přečíst zde, a dostala kupón ve tvaru Mi37off , po jehož použití vám cena této powerbanky spadne na zajímavých 19,99 dolarů. A ještě odkaz samozřejmě.

A jako poslední zde máme USB větráček, což je taky taková zajímavá hračka. Ti, kteří by se například chtěli ochlazovat předchozí powerbankou na svých cestách mimo zdroje elektřiny. Xiaomi větráček obdržel kupón ve tvaru minifan21off, který vám cenu poníží na 4,89 dolarů. Větráček hledejte zde.

Také jsem se dočetl o free shipping, což u těchto malých prkotinek je docela důležité, když se na to podíváme z pohledu celkové ceny.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.