Jedním z nejvíce očekávaných telefonů letošního roku je bezesporu OnePlus Two. Nástupce oblíbeného OnePlus One. Doposud byly informace ohledně tohoto přístroje spíše na bázi spekulací. Nyní se ale na stránkách Geekbench objevily první výsledky testu tohoto zařízení společně s rendery.

Je sice pravdou, že označení modelu v záhlaví výsledků testu je uváděno jako OnePlus One, ale kódové značení hovoří o typu A2001, přičemž OnePlus One měl kód A0001. To nás přivádí k myšlence, že jde opravdu o nové OnePlus Two. K oficiálnímu představení tohoto chytrého telefonu by mělo dojít ve třetím čtvrtletí letošního roku, takže uvidíme, jestli se testy budou shodovat se skutečností.

OnePlus_two

Stránky Geekbench nám kromě slušných výsledků ve výkonostních testech také prozrazují něco málo o hardwarové výbavě.  Je vidět, že telefon běžel na osmi jádrovém Snapdragonu 810 s taktováním 1,55 GHz a při testování disponoval 3 GB operační paměti RAM. Zde se již dříve spekulovalo to tom, že tento telefon by mohl mít až 4 GB RAM, což se bohužel nepotvrdilo. Je taktéž vidět, že během testů byl na přístroji instalován operační systém Android 5.1 Lollipop.

oneplus-two_1

Více nám o hardwarové výbavě zveřejněný benchmark již nepoví. Takže opět budeme čekat a doufat, že odhadovaná cena přístroje kolem 10.000 Kč zůstane stejná a nebo možná i klesne.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.