Na Tinydeal spustili kusově omezenou akci na vícero telefonů, ze kterých nás především praštil do očí Huawei Honor 6 Plus a jeho promo cena.

Huawei Honor 6 Plus, o jehož představení jste se u nás mohli dočíst zde, je na Tinydeal v omezeném počtu 100 kusů za mimořádně zajímavou cenu 399,99 dolarů, při použití kupónu 399HRSP. Tento větší a mladší brácha Honor 6, jehož pochvalnou recenzi od Zbyňka si můžete klidně přečíst ještě jednou, jest opravdu zajímavým telefonem, který by si dozajista mnoho z nás (včetně mě), dokázalo představit jako svůj primární smartphone. 5,5-palcový fešák může našince lehce rozesmutnit snad jen slabší podporou LTE frekvencí, ale zbytkem specifikací nadchne.

flash_6282_image

Ovšem pozor, v této akci se nejedná jen o Honor 6 Plus, který po kliku na link najdete trochu schovaný níže, ale jsou tam promované i další telefony, taktéž za zvýhodněné ceny a taktéž v omezeném počtu kusů. Laude Mars M7, MSTAR S700, Oukitel U8, Elephone P7000, Cubot X11, Bluboo X550, Landvo S6 a UMi Hammer dělají společnost Honoru šestému Plus.