Ten pokrok. Ten nezastavíme. A i my se musíme sklonit před nastupujícím trendem hýbajících se obrázků a pokusit se oživit náš youtube kanál. A jelikož se nikdo z nás nevyprofiloval jako nastupující bollywoodská hvězda (i když třeba o sobě si myslím, že bych se s takovým Shah Rukh Khanem mohl srovnávat), rozhodli jsme se dát šanci někomu z vás.

Co se tedy tady tím úvodem snažím říci? No přeci to, co je již v nadpise. Hledáme primárního tvůrce videí pro náš youtube kanál. A o jaká videa by šlo? Tak nepřekvapivě by se jednalo o všemožná unboxing, první dojmy, video recenze všech těch čínských hraček, co nám redakcí tečou a třeba i nějakého týdenního video shrnutí novinek na čínském technologickém poli bychom se mohli dočkat.

youtube (1)

Zaujalo tě to a přemýšlíš co za to? Tak především dobrý pocit, možnost vyzkoušet si nejnovější modely, které nám chodí na testování a po občasné videorecenzi by i nějaký ten kousek mohl zbýt. Stále zaujat? Tak mi napiš na email, který najdeš dole pod článkem v mém podpisu nebo ještě ho pro jistotu uvedu tady – karel(zavináč)gizchina.cz