O dalším kousku ze stáje UMI, tedy UMI Emax,  jsme už psali přesně před měsícem (článek ZDE), ale od té doby se mnohé změnilo k lepšímu a žádá si další článek. Nejenomže se drobátko změnily specifikace telefonu, ale hlavně razantně poklesla cena v předprodeji, což možná potěší ještě více. Navíc budete mít možnost jedno UMI Emax s trochou štěstí získat zadarmo, ale pojďme na to postupně 🙂

UMI Emax je připravovaným novým telefonem, do kterého výrobce vkládá naděje na úspěch ve střední třídě a hodlá zabodovat zejména baterií. Do 7.9 mm tenkého těla z hliníkové slitiny se vešla baterie s kapacitou 3780 mAh a může dokonce sloužit jako powerbanka pro telefony vašich přátel v energetické nouzi. Telefon má 5,5″ displej s FHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů a uvnitř pak tepe osmi jádrové srdce Mediateku MT6752 spolu s 2 GB RAM a 16 GB úložiště. Nezapomnělo se ani na rozšiřující microSD slot a telefon dále nabídne dual SIM sloty a výbornou LTE konektivitou na českých frekvencích (podporuje 800/1800/2100/2600 MHz). Zadní fotoaparát bude 13 Mpix (vypátrali jsme, že se bude jednat o kousek od Omnivisionú) a přední selfie pak 5 Mpix. Předinstalován bude Android 4.4, ale UMI se zaklíná brzkou dostupností updatu na Android 5.0 Lollipop.

Telefon je zatím pouze v předprodeji a mezi zákazníky se dostane až 10.června/júna, ale díky našim partnerům z Coolicoolu ho můžete pořídit za pěkných 164.99$, protože jsme pro vás získali 5$ slevový kupón „forum-5„.

MHAUMEMAX_c8058f0b3788b3cc428dd82faa5b7a4c

A na závěr ona slibovaná možnost získat jeden kousek UMI Emax zadarmo, stačí jen na této GIVEAWAY stránce vybrat z nabídky to, co se vám na UMI Emax líbí nejvíce a zadat emailovou adresu. Třeba se na zrovna na vás usměje štěstí, ale pozor, akce končí už zítra 20. května/mája, takže pospěšte 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.