Ohodnoťte článek

Spekulace o konkrétních obrysech připravovaného Meizu M2 Note (případně pojmenovaném M1 Note 2) jsou všudypřítomné a i my jsme se jim věnovali v našich článcích (k přečtení ZDE). Hlavním tématem bylo použití čtečky otisků prstu, dříve viděné pouze ve vlajkovém modelu MX4 Pro a vše naznačovalo její přítomnosti i v novém midrange modelu M2 Note. Dnešní vyjádření jednoho z viceprezidentů Meizu však tento sen pohřbilo a je tak jasné, že čtečka se konat nebude a změna Home tlačítka, viditelná na dostupných obrázcích bude jen přechodem k fyzickému tlačítku. Zajímavostí bezesporu je mírná změna designu Home tlačítka, od obdélníku u MX4 Pro se dostáváme k oválnému tvaru velmi podobnému Samsungu.

Z obrázku, publikovaném na sociální síti Weibo, je dále zřetelně vidět verze Flyme OS, postavená na Androidu 5.1 a M2 Note tedy bude konečně na úrovni moderních verzí systému. Případné hardwarové odlišnosti od svého předchůdce M1 Note stále ještě nejsou jasné a budeme muset počkat na tiskovou konferenci 2. června/júna, kde se snad o M2 Note dozvíme více podrobností. Tedy pokud tato konference nebude zaměřena na indickou expanzi, ale zatím vše naznačuje, že se dočkáme i něčeho zajímavějšího 🙂

7b27d06953cc41a2ba56336e4ea3e784

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.