Vlajková loď společnosti Ulefone, Ulefone Be Touch má nejen zajímavé parametry, ale také výborný 13 Mpix fotoaparát se senzorem Sony IMX 214 CMOS. Proto se společnost nebojí BeTouch poslat do souboje s iPhone 6 Plus, který má 8 Mpix iSight kameru. Pojďme se tedy podívat, jak srovnání fotoaparátu obou přístrojů dopadne.

V první řadě srovnáme, jak oba fotoaparáty pracují v různých světelných podmínkách.

Ze snímků je patrno, že kamery obou telefonů dobře zvládají i horší světelné podmínky. Detaily jsou ostré, i když se zdá, že fotoaparát Ulefone Be Touch si s ostrostí v detailech poradil o něco lépe než iPhone, a to možná díky vyššímu 13 MPix rozlišení.

Na dalších srovnávacích snímcích, focených za denního světla, můžeme vidět, že barevnost fotky, pořízené Ulefone Be Touch, je sytější než u iPhone. Jsou zde lépe prokresleny detaily (především v okvětních lístcích) a také je snímek kontrastnější.

Fotografie budovy je u obou přístrojů na stejné, velmi dobré úrovni.

Série fotografií opět ukazuje, že Ulefone, díky svému vyššímu rozlišení fotoaparátu, lépe prokreslí detaily i při zhoršených světelných podmínkách, což je asi nejlépe vidět u snímků chodby, kde se oba přístroje dobře vyrovnaly se špatným osvětlením a šum na fotkách je minimální.

Závěrem lze říci, že kvalita fotek obou fotoaparátu je srovnatelná. Oba stejně dobře pracují i při horším světle, barevné podání je také srovnatelné. Ulefone Be Touch má možná trošku lepší kresbu v detailech, barvy jsou sytější a snímky celkově kontrastnější.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.