Oppo bylo poslední dobou zaneprázdněno aktualizací další verze svého ColorOS pro jejich současná zařízení. Během doby, kdy jsme čekali, jak bude nový ColorOS od Oppo vypadat, společnost v tichosti uvedla nový model – OPPO Neo 5s na své internetové stránky.

Neo 5s je vybaven 4,5 palcovým IPS displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů. Displej je dostatečně citlivý a je možné jej ovládat i v rukavicích nebo s mokrými prsty. Oppo Neo 5s je osazen čipsetem společnosti Qualcomm, konkrétně osmi jádrovým Snapdragonem 410, taktovaným na 1,2 GHz a grafiku zajišťuje Adreno 306. Standardně zde najdeme 1 GB paměti RAM a 8 GB ROM s možností rozšíření pomocí microSD karet až na 128 GB.

oppo_001

Tento model má předinstalován ColorOS 2.0.1 založený na Androidu 4.4 KitKat. Neo 5s má 8 megapixelový zadní fotoaparát se clonou f/2.0. Přední selfie kamera je 2 MPx. Toto dual-SIM zařízení podporuje micro-SIM a nano-SIM karty spolu s podporou LTE sítě. Mezi další funkce patří připojení Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a USB OTG. Oppo je vybaveno baterii s kapacitou 2000 mAh. Přístroj je již na stránkách společnosti Oppo k dispozici a to přibližně za 160€.

oppo_002

[zdroj] [via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.