Pipo představilo další svůj kousek do portfolia, ale tentokrát trochu odbočilo od tabletů a vydalo se na pole TV Boxů. I když TV Boxů, jelikož má tento box dotykový displej, vypadá tak trochu jako tablet s anténkou. Tabletobox?

Pipo X8 by bylo jedním z mnoha dalších TV Boxů (nebo MiniPC chcete-li), ale odlišuje ho již zmíněný dotykový displej, který jej suverénně vyřadí z oné standardní řady. Ovšem mezi tablety jej řadit nemůžeme, jelikož se zde nenalézá žádná baterie a Pipo X8 je odkázáno na šťávu pouze ze zdroje.

pipo-x8

Když se podíváme na specifikace Pipa, tak onen zmíněný displej jest 7-palcovým s rozlišením 1024 x 600, jako procesor je zde použit čtyř jádrový Intel Z3736F o taktu 1,83GHz, dále zde máme 2GB RAM a 32GB ROM. Najdeme zde 4x USB port, microSD slot, HDMI, WiFi a Bluetooth. Pipo X8 se od ostatních boxů odlišuje také tím, že je dual boot, tedy má ve své výbavě jak Windows 8.1, tak i Android ve verzi 4.4.

Pipo X8 je aktuálně v předprodeji u Gearbestu za cenu 123,98 dolarů, ale vy, co nás znáte víte, že si slevové kupóny nešušníme pro sebe, ale nabízíme je i vám. A tady je jeden k tomuto zajímavému boxu. PIPOX8 . A cenu vám poníží na 107,89 dolarů.