Na účtu čínské sociální sítě Weibo se objevily nové tajemné snímky z produkce OnePlus, vyzývající k datu 28.5.2015. Jak již víme, v tento den bude představen nový operační systém HydrogenOS , určen pro OnePlus telefony uváděné pro čínský trh. Ten by měl nahradit dosavadní ColorOS, pocházející z dílen společnosti OPPO.

Nyní se však objevily snímky, naznačující, že v daný den by se mohlo odehrát ještě něco navíc. Tyto tajemné obrázky, zobrazující jakýsi stříbrný box napovídají, že by se mohlo jednat o nějaké nové zařízení. Zatím se můžeme dohadovat co se uvnitř skrývá, jestli jde o nový smartphone nebo nějaké nové příslušenství a nebo v konečném důsledku jde o nějakou originální pozvánku na konferenci k výše zmíněnému uvedení HydrogenOS.

OnePlus _2

Každopádně tento tajemný box vyvolal opět několik vzrušujících diskusí na fórech mezi fanoušky OnePlus. Naše redakce se přiklání k tomu, že by se mohlo jednat o další příslušenství. Na nový smartphone, dle samotného vedení společnosti, ještě neuzrál čas o čemž jsme vás již několikrát informovali. A vezmeme-li v potaz současné problémy s očekávaným procesorem Snapdragon 810 (viz kauza Xiaomi MI Note Pro), který by měl pohánět právě nový flagship killer, je dosti možné, že novinky se dočkáme až po novém roce a s úplně jiným procesorem, to je však jen naše spekulace.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.