Pokud netrpělivě očekáváte příchod nového odolného telefonu Samsung Galaxy S6 Active, máme pro vás pár čerstvých informací. V první řadě byly zveřejněny fotografie, které pravděpodobně představují uvedené zařízení.

Pojďme si ještě v krátkosti připomenout jaké specifikace by Samsung Galaxy S6 Active měl vlastně mít. Proslýchá se, že přístroj bude vybaven 5,1 palcovým HD Super AMOLED Quad displejem, 14nm procesorem Exynos 7420, bude disponovat 16 megapixelovou zadní VGA kamerou, 5MPx předním selfie fotoaparátem a výdrž by měla zajišťovat baterie o kapacitě 3500 mAh.

galaxy-s6-active-leaked-pics

Z uvedených fotografií můžete odvodit hned několik věcí:

  • Samsung Galaxy S6 Active nebude mít aktivní čtečku otisků prstů jak se spekulovalo
  • multimediální reproduktor bude přesunut na zadní stranu přístroje

O čem můžeme spekulovat dál:

  • v tuto chvíli ještě nemůžeme potvrdit přítomnost slotu pro paměťové karty
  • kapacita baterie 3500 mAh bude velmi pravděpodobně zachována

gs6-active-camo (1)

Za zmínku také stojí to, že dosud nemáme žádné informace o dostupnosti tohoto zařízení mimo Spojené státy. Nicméně si myslím, že není žádný důvod proto, aby tento přístroj nebyl k dispozici po celém světě jako jeho předchozí generace. Z ohlasů na internetu je zřejmé, že očekávání příchodu Samsungu Galaxy S6 Active je veliké. A to zejména z důvodů silné baterie, voděodolnosti a snad zakomponovaného slotu pro paměťové karty. Toto jsou totiž přesně ty věci, které chybí v modelu S6. A proč tento telefon zmiňujeme i my? Protože bychom jej rádi porovnali např. s jiným odolným smartphounem, a to s Doogee Titans 2 DG 7000.

[zdroj]