Ohodnoťte článek

Ještě před oficiální prezentací Vivo X5 Pro, která proběhne pozítří, tu máme informace ze stránek čínského certifikačního úřadu Tenaa. Objevil se tu další Vivo přístroj s označení Vivo X5Max S.

V druhé polovině loňského roku vyšel na scénu Vivo X5Max, který se stal se svou tloušťkou 4,75 mm nejtenčím telefonem na trhu. Pokud se podíváme na rozměry Vivo X5Max S zjistíme, že v tomto bodě zůstane X5Max nepřekován, protože tloušťka nového modelu dosahuje 7,29 mm. To by ovšem mohlo naznačovat, že telefon bude vybaven výkonnější baterií a již teď se spekuluje o kapacitě 4150 mAh.

This slideshow requires JavaScript.

Design Vivo X5Max S by měl být velmi podobný tomu, se kterým jsme se setkali u Vivo X5Max. Displej X5Max S bude mít úhlopříčku 5,5 palce a rozlišení 1080 x 1920 pixelů. Procesor bude osmi jádrový a zřejmě se bude jednat o MT6752 a taktem 1,7 GHz. Ten doplní 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, kterou bude možno rozšířit až na 128 GB. Operačním systémem bude Android 4.4.4.

Zadní kamera bude mít rozlišení 13 Mpix a přední pak 5 MPix. Telefon bude podporovat LTE sítě a DualSIM. Sice nikde není žádná oficiální zmínka o datu představení Vivo X5Max S, ale internetem běží fáma, že by to mohlo být již tuto středu a společnost Vivo by tak mohla prezentovat rovnou dvě zařízení najednou.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.