Zatímco Galaxy S6 stále patří mezi „čerstvé“ zboží na trhu s mobilními telefony, Samsung již pracuje na dalších modelech Samsung Galaxy Note 5 a Samsung Galaxy Note Edge druhé generace.

Podle zpráv ze SamMobile, Samsung na Galaxy Note 5 hodlá realizovat Super AMOLED displej s 2K nebo 4K rozlišením. Pokud Samsung skutečně použije u tohoto přístroje 4K rozlišení, bude Galaxy Note 5 pravděpodobně první smartphone na světě s takovou vysokou hustotu pixelů. Podle zprávy by tento chytrý telefon měl být také poháněn chipsetem Exynos 7422.

Galaxy-Note-5

Co se týče Galaxy Note Edge druhé generace, společnost zřejmě plánuje nasazení menšího displeje. Spekuluje se, že telefon by mohl mít displej o velikosti 5,4 nebo 5,5 palce a zakřivení displeje na obou stranách. Uváděn je také mírně „slabší“ procesor v porovnání s Galaxy Note 5. Předpokládá se, že nový Note Edge poběží na procesoru Snapdragon 808 od společnosti Qualcomm. Nástupce Galaxy Note Edge je vyvíjen pod kódovým názvem Project Zen.

samsung-galaxy-note-edge

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.