Tak a máme zde náš šestý díl o aplikacích, které mají rádi naši redaktoři. Již jste si mohli přečíst, co mají v oblibě Martin Svozil, Zbyněk Polívka, Dominik Blatoň, Michal Alaxa a Martin Fabián. Dnes je tedy řada na mně, abych vám krátce představil své oblíbené aplikace, které běží na mém telefonu Kingzone K1 Turbo.

Twitter – toto je má nejčastěji používaná aplikace. Představovat Twitter asi není třeba, ale aspoň pro ty, kteří jej zatím nepotkali, jde o jakousi sociální síť, která umožňuje uživatelům posílat krátké zprávy o maximální délce 140 znaků. Zároveň můžete sledovat cizí účty a pokud kvalitně vybíráte, jde o úžasný a velmi rychlý zdroj informací.

Twitter
Twitter
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free

Google+ – další mou oblíbenou aplikací je Google+. Umožňuje vám sledovat oblíbená témata a komunity. Při svázání s Gmailem nebo Inboxem a Google diskem je k nezaplacení. Pro mě osobně je o 1000% výš než Facebook.

Currents
Currents
Developer: Google LLC
Price: Free

Notes (Beta) – pokud, bohužel, trávíte denně minimálně 1 i více hodin na zbytečných, přesto však povinných meetinzích a nechce se vám kvůli poznámkám přenášet notebook, pak plně doporučuji tuto aplikaci, provedenou v Material Designu. Na inteligentní zápisky z porad naprosto ideální.

Notes
Notes
Developer: Jonas Borggren
Price: Free

aCalendar+ – pro mě asi nejlepší kalendář, jaký jsem kdy zkoušel. Mám jej již delší dobu a nemohu si jej vynachválit. Svižná aplikace bez lagů, s výbornou synchronizací a plně individuální nastavitelností všeho možného.

aCalendar+ Kalender & Tasks
aCalendar+ Kalender & Tasks
Developer: Tapir Apps GmbH
Price: 4,99 €

Můj vlak – pokud rádi a často jezdíte vlakem jako já, je tato aplikace pro vás to pravé. Aplikace se vývojářům opravdu povedla a spolu s účtem na portálu ČD máte usnadněn život jak při hledání spojů, zjišťování zpoždění nebo elektronickém nákupu jízdenek.

M?j vlak
M?j vlak
Developer: ?eské dráhy, a.s.
Price: Free

Castro – pokud potřebujete nebo jen chcete vědět něco víc o svém telefonním zařízení, pak doporučuji aplikaci Castro. Od obecných informací o vašem telefonu se ještě dovíte více o CPU, kernelu, baterii, paměti, síti a fotoaparátu.

Castro - Systeminfo
Castro - Systeminfo
Developer: Pavlo Rekun
Price: Free

Shuttle Music Player – zkoušel jsem vícero hudebních přehrávačů, ale tento si získal mé srdce. Je jednoduchý, je v Material Designu, nabízí spousty vychytávek a hlavně je přehledný.

Shuttle Music Player
Shuttle Music Player
Developer: SimpleCity
Price: Free

Spotify Music – když už jsme u muziky, nesmíme zapomenout také na Spotify. Nepřeberné množství skladeb, hudebních žánrů, nabídka a doporučení podle toho, co posloucháte, prostě vše na jednom místě.

Spotify: Musik und Podcasts
Spotify: Musik und Podcasts
Developer: Spotify AB
Price: Free

Aplikací, které mám rád, je samozřejmě daleko více, ale hlavní a stěžejní jsou ty výše zmiňované. Herní a sportovní aplikace u mě budete hledat marně, to ovšem nebrání dalším členům redakce, aby je třeba nepředstavili.