Zhruba před měsícem jsme se poprvé doslechli o tom, že Huawei cosi nového chystá a tím něčím novým by měl být phablet. Ano, současná doba phabletům přeje, i když mnozí z nás se radši poohlédneme po něčem s úhlopříčkou displeje do pěti palců.

Dnes se dostáváme k únikům jak informací o specifikacích, tak k jedné fotce, na které by měl být zmiňovaný phablet Honor 7 Plus. Obé se objevilo, jak taky jinak, na čínských stránkách Mobile-dad.

Jaký je tedy příslib parametrů podle uniklého infa? Samozřejmě, displej bude mít úhlopříčku větší než pět palců, konkrétně tedy 5,5 palce a rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Procesor by měl být domácí Huawei výroby, přesněji HiSilicon Kirin 930 s osmi jádry a 64 bitovou architekturou. Doplní jej 3 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti.

16-150505211201263

Co se fotoaparátů týče, tak ten zadní by měl mít rozlišení 16 MPix s duálním LED bleskem a přední pak poněkud neobvyklých 13 Mpix. K další výbavě Honor 7 Plus by měla patřit baterie s kapacitou 4000 mAh, čtečka otisků prstů na zadní straně přístroje a podle uniklé fotky bychom si mohli tipnout na kovové tělo.

A to je asi tak vše, co zatím víme. Zda tyto informace budou potvrzeny, nebo přibudou ještě další o dostupnosti a ceně je v tuto chvíli ve hvězdách. Pravda, spekuluje se, že by Honor 7 Plus mohl být představen letos v létě, ale opět jsou to jen dohady, proto si raději počkejme na něco oficiálnějšího.

[Zdroj] [Via]