Minulý měsíc se objevily zprávy o tom, že by společnost Samsung a americký Marvel mohli oslovit trh zajímavou kolekcí telefonu Galaxy S6 Edge, motivovanou hrdiny z kultovní ságy Avengers. První rendery ukazovaly telefony s motivy všech „super heroes“.

Spekulovalo se o tom, zda jde pouze o marketingový trik, nebo jestli se tyto společné nápady Samsungu a Marvelu stanou realitou. Podle zahraničních zdrojů to vypadá, že prvním skokanem, který propůjčí svůj vzhled nové edici, bude právě Iron Man.

galaxy-s6-avengers-1

galaxy-s6-avengers-2

Proč zrovna „červený mužík“? Jak sdělil Lee Young-Hee (vedoucí marketingu pro Samsung), Iron Man je jedním z nejpopulárnějších hrdinů týmu Avengers. Jediné, co zatím o novém telefonu Galaxy S6 v Iron Man edici víme je to, že telefon bude provedený v červené barvě (zřejmě se zlatými či žlutými doplňky), aby korespondoval s barvami ocelového muže. Tento model by se měl objevit na přelomu května/mája po projekci nového filmu „Avengers: Age of Ultron“.

s6_edge_iron_man

Jestli budou následovat další modely, designově navazující na ostatní hrdiny Avengers, zatím nevíme. Můžeme se jen domnívat, že Iron Man edice bude jakýmsi lakmusovým papírkem, který vyhodnotí reakci trhu a fanoušků, jak kultovních Avengers, tak telefonů Samsung. Nechme se tedy překvapit a počkejme co ukáže druhá polovina roku 2015.

s6_avengers

 

[Zdroj] [Via]