Yu Televentures, dceřiná společnost indického Micromax, představí svůj druhý telefon. Ten by se měl objevit 12. května/mája a jeho název Yuprohia vybírali uživatelé indických sociálních sítí.

Podle dceřinky Yu by měl tento název symbolizovat horlivost, nadšení a vášeň, tedy to, co je společnost odhodlána nabízet svým zákazníkům v rámci přístupu k novým technologiím a inovacím. Druhý telefon společnosti Yu měl původně pracovní název „Projekt Caesar“ a až z internetového hlasování vzešel Yuphoria. Mezi návrhy na název zařízení byly například Yunicorn, Yunity nebo třeba Yukight.

Yuphoria

O parametrech indické novinky toho zatím nevíme příliš. Displej by měl mít rozlišení 1280 x 720 pixelů. Procesor by měl mít 64 bitovou architektur, 2 GB RAM a 16 GB ROM. Telefon by měl být DualSIM a měl by podporovat LTE sítě. Samozřejmě je jasné, že Yuphoria poběží na CyanogenMod 12, založeném na Android 5.0 Lollipop.

Stejně jako tomu bylo u YU Yureka, tak i u YU Yuphoria se předpokládá, že se bude prodávat výhradně prostřednictvím indického Amazonu a s nejvyšší pravděpodobností bude mít vyšší cenovku než Yureka.

[Zdroj] [Zdroj]