V poslední době se opět zvedla vlna zájmu o menší telefony, což je trend, kterému bohužel nebo bohudík (jak pro koho) čínští výrobci nejdou moc vstříc. A jelikož je stále v prodeji mini verze loňského taháku od Gionee – Gionee Elife E7 Mini – a to za skvělou cenu, pojďme si jej trochu připomenout.

První věcí, na kterou je třeba upozornit je, že se zde nesetkáme s podporou LTE. Ale co se týče ostatních parametrů, tak je Elife E7 Mini se svou cenou stále zdatným hráčem. Displej jest 4,7-palcový HD panel, jako procesor je zde použit osmi jádrový MT6592 o taktu 1,7GHz, kterémuž sekunduje 1GB RAM a 16GB interní paměti. A jedním z největších taháků tohoto telefonu je 13 MP otočná kamera. Vše tohle dokáže dostatečně nasytit baterie o kapacitě 2200 mAh a jako OS najdeme Android ve verzi 4.4 KitKat. Dual sim podporu zde nalezneme také a i když jsme již zmínili, že nenajdeme LTE, tak WCDMA samozřejmě ano.

gionee-elife-e7-mini-1

Gionee Elife E7 Mini najdete aktuálně v nabídce Coolicoolu za cenu 119,99 dolarů, ale nebyli bychom to my, abychom k tomu nepřihodili slevový kupón ve tvaru E7MINI , který vám cenu poníží o 10 dolarů na 109,99. Což je dle mého více, než hezké. Co myslíte?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.