V pátém dílu našeho seriálu se podíváme i do mojí aplikační kuchyně a musím si jen pro začátek povzdychnout, že kolegové už mi „vyžrali“ spoustu výborných aplikací, které denně používám 🙂 Ale samozřejmě mám další kousky co si to určitě zaslouží a dlouhodobě na mém Meizu MX4 zabírají paměť, takže se na moji síň slávy podívat podrobněji.

Kontakty + – Univerzální aplikace sdružující telefonní seznam, SMS a volání mi vyhovuje svým vzhledem, možnostmi nastavení a kompaktnostní, jen je velká škoda aburdně vysokého předplatného na měsíční bázi Premium verze, ale naštěstí není v podstatě nutná.

Timely – Budík – Podle mého nejhezčí budík na Androidu se vyznačuje jednoduchostí ovládání a fajn funkcemi.

Timely - Wecker
Timely - Wecker
Developer: Bitspin
Price: Free

Moon + Reader – Bez pořádné čtečky knih se na telefonu a zejména na tabletu prostě neobejdu a Moon + Reader nabízí bezkonkurenční podporu formátů včetně těch komiksových.

Moon+ Reader
Moon+ Reader
Developer: Moon+
Price: Free

SeriesGuide – My seriáloví závisláci máme problém mít přehled v té záplavě epizod a jmen, takže aplikace jako SeriesGuide je opravdu nezastupitelná. Přehled již zhlédnutých a nezhlédnutých dílů, přesná data odvysílání, synchronizace, inu co chtít více.

IP webcam – Šikovná věcička umožňující využít váš telefon jako webkameru

IP Webcam
IP Webcam
Developer: Pavel Khlebovich
Price: Free

Hearthstone – Nenasytný časožrout a suverénně nejlepší mobilní hra ve známém vesmíru, karetní online hra od mágů z Blizzardu v kapse prostě nemá chybu.

Hearthstone
Hearthstone
Price: Free

Top Eleven – Kdo z pánů se někdy nechtěl stát fotbalovým manažerem ? Časově nenáročný a návykový Top Eleven je skvělý i díky absenci nutnosti nákupů za reálné peníze.

Top Eleven 2023 Fußballmanager
Top Eleven 2023 Fußballmanager
Developer: Nordeus
Price: Free

Game of Thrones – Parádní příběhy ze světa Hry o trůny formou adventury od mistrů žánru Telltale, každé vaše rozhodnutí má váhu a ovlivňuje příběh. Pro fanoušky povinnost a aby peněženka zaplakala ještě více tak v podstatě identické epizodické hry The Walking Dead a The Wolf Among us jsou na trhu také a obdobně skvělé.

Game of Thrones
Game of Thrones
Developer: Telltale Games
Price: Free+