Společnost iOcean na svých stránkách předběžně spustila předobjednávky nového vlajkového high-end modelu s označením iOcean X9. Výrobce se chlubí a zároveň nám prozrazuje, že se jedná o nejtenčí model. iOcean X9 má být dokonce se svou tloušťkou 6,5 mm tenčí než nový Apple iPhone 6.

Po stranách bude obklopen kovovými rámečky, které mají telefonu dodat příjemný pocit držení. Super tenký design je elegantní a mělo by se jednat o velmi precizní kvalitu zpracování. Proces zpracování prošel podle informací výrobce těmito osmi kroky – prvním krokem je kovové kování, druhým strojové CNC opracování, poté svařování rámů, následuje také použití nanometru, vnitřní vstřikování formy, pískování a povlakování PVD otěruvzdornou vrstvou. iOcean X9 má displej pokrytý temperovaným OGS sklíčkem. Toto vysoce odolné sklíčko zabrání poškrábání při každodenním používání.

8

Vlajková loď X9 bude vybavena 5″ FullHD displejem s jemností až 441 pixelů, který nabídne fantastické podání barev pro lepší zážitek ze sledování filmů a videí. O výkon se postará 64-bitový LTE SOC procesor s označením MT6752, frekvencí 1,7 GHz a grafickým čipem Mali-T760. Fotoaparát Sony IMX214 bude mít rozlišení 13 Mpx. Nebude chybět ani podpora sítí LTE CAT 4 s rychlostí stahování a surfování 150 mb/s. Operační paměť RAM bude mít kapacitu 3 GB.

X9_cst

Oficiální cena by měla být 269,99 dolarů (cca 6604 Kč), ale ti, kteří budou mezi prvními, si jej můžou objednat ještě levněji, a to za 249,99 dolarů (6115 Kč) i s nějakým tím příslušenstvím k telefonu zdarma.

[ Zdroj ] [ Via ]