Výrobce smartphonů Honor plánuje již během příštího týdne uvést na český trh další smartphone s výkonným hardwarem, ale hlavně lákavou cenou. Honor 4X bude dostupný exkluzivně u T-Mobile za cenu 5 999 Kč.

Přední stranu Honor 4X pokrývá 5,5 palcový IPS displej s HD rozlišením. O výkon se stará 64 bitový osmi jádrový procesor Kirin 620 s frekvencí 1,2 GHz, 2 GB operační paměti a 8 GB vnitřního úložiště. K dispozici je i slot na micro SD kartu. Zadní fotoaparát pořídí až 13 MPx snímky a přední kamerka má rozlišení 5 MPx. Baterie s kapacitou 3000 mAh společně s osvědčenou technologií Honor pro řízení spotřeby udrží smartphone při životě až 2 dny.

Honor nezapomíná ani na podporu sítí čtvrté generace a dual SIM.

Disclaimer: Některé společnosti, o jejichž produktech píšeme, nám mohou občas poskytnout kompenzaci, ale naše články a recenze jsou vždy našimi upřímnými názory. Další podrobnosti naleznete v našich redakčních zásadách.