Příchod telefonu Zenfone 2 nebyl rozhodně nijak nenápadný. Tento tahák od ASUSu je poháněn čipy od Intelu (Atom Z3560 a Z3580 Atom pro 2 a 4GB dle příslušné verze).

Nyní CEO společnosti ASUS, Jerry Shen, v rozhovoru pro webové stránky Yugatech, jež se zabývají mobilními technologiemi uvádí, že v budoucích modelech Asus telefonů najdeme místo procesoru Intel, čip od společnosti Qualcomm a to osmi jádrový Snapdragon 615 v 32 nebo 64 bitové verzi.

Řekl také, že ASUS smartphony budou sledovat v pojmenovávání podobný trend jako Apple, což znamená, že příští vlajková loď společnosti se bude jmenovat ZenFone 3. Kromě toho v rozhovoru sdělil, že firma ASUS hodlá představit každý rok jeden model, který by měl být stěžejní. Znamená to tedy, že je Snapdragon 615 výkonnější a lepší ve srovnání s čipy od Intelu? Nebo má ASUS v rukávu ještě nějaká další technologická překvapení? Uvidíme s příštím modelem telefonu Zenfone.

[Zdroj] [Via]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.