Koncem loňského roku vstoupila na trh ruská „mašina vremeni“, ehmm, tedy telefon ruské výroby s názvem Yotaphone 2. Jeho pompézní prezentace v moskevském Muzeu současného umění neměla nechat nikoho na pochybách, že opravdu jde o něco mimořádného. Nechyběly ani plány společnosti Yota na expanze na čínský, kanadský a latinskoamerický trh. Podle společnosti Yota Devices byl prodej Yotaphone 2 v období loňských Vánoc výtečný a telefon se doslova stal vánočním bestsellerem.

Nechme však minulost stranou a pojďme nahlédnout do žhavé současnosti. Na obzoru je totiž konkurent ruského Yotaphone 2, který je také vybaven dvěma displeji, přičemž ten zadní využívá technologii e-ink. Ano, seznamte se s Siswoo R9 Darkmoon.

Podobně jako Yotaphone 2 má i Siswoo R9 dva displeje. Přední 5,5 palcový má rozlišení 1920 x 1080 pixelů (401 ppi) a také ochranu Gorilla Glass 3, zatímco zadní e-ink displej má úhlopříčku 5 palců a rozlišení 960 x 540 pixelů (200 ppi).

This slideshow requires JavaScript.

Siswoo R9 pohání osmi jádrový procesor MT6752 s 64 bitovou architekturou a taktem 1,7 GHz. Sekundují mu 3 GB RAM a 32 GB ROM. Telefon je DualSIM a podporuje LTE sítě. Nechybí NFC a Qi bezdrátové nabíjení. Baterie má kapacitu 3000 mAh. Když se podíváme na fotoaparáty, tak ten zadní je 13 MPix a přední 8 Mpix. Místo dalších slov mrkněte na video, kde Siswoo R9 Darkmoon uvidíte v celé jeho kráse.

Společnost Siswoo zatím neodtajnila datum prezentace telefonu ani jeho cenu. Věříme, že to bude brzy a ještě před tím se k nám dostanou nějaké další informace, protože jak se zdá, mohl by tento telefon být dalším zajímavým přírůstkem do rodiny přístrojů s duálním displejem.

[Zdroj] [Zdroj]

 

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.