Ohodnoťte článek

Společnost Acer představila na své tiskovce v New Yorku hned několik zařízení. Jedním z nich byl Acer Liquid X2, který rozhodně zaujme ne zcela tradiční podporou tří SIM karet a baterií s kapacitou 4000 mAh.

Na první pohled nepůsobí Acer Liquid svým designem nijak zvlášť nápaditě. A co se týče dalších specifikací, byl výrobce poněkud skoupý na slovo. Takže pojďme si shrnout alespoň to málo, co o tomto telefonu víme.

Displej má úhlopříčku 5,5 palce, ovšem o jeho rozlišení nepadla ani zmínka. Procesor je osmi jádrový s 64 bitovou architekturou. Opět výrobce taktně pomlčel o typu procesoru. Jak již bylo zmíněno, baterie má kapacitu 4000 mAh, což se dozajista hodí, pokud budou uživatelé využívat všechny tři sloty na SIMky. A alespoň podle obrázků to vypadá, že v příslušenství telefonu bude i Flip pouzdro.

Jistou zajímavostí je i rozlišení obou kamer, které je 13 MPix. V obou případech je světelnost objektivů f/1.8 a oba disponují automatickým ostřením. Operačním systémem je Android 5.0 Lollipop. A tímto jsme vyčerpali všechny zatím dostupné informace. Tedy, pokud vás zajímá cena, případně dostupnost na mezinárodních trzích, budete si muset nějakou chvíli počkat, než Acer tyto informace odtajní.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.