Dnešní zprávy z tábora společnosti Vivo odhalují další specifikace očekávaného chytrého telefonu Vivo X5 Pro, o kterém jsme se i my už zmiňovali. Vivo obvykle představí na svých novinkách jakousi neobvyklou vlastnost, čímž se zařazuje tradičně mezi světové inovátory v této branži. Z minulosti můžeme připomenout zařazení nejnovějšího hardware před ostatními výrobci (Vivo X Play 3S), implementace skvělé centrické kamery v případě Vivo X Shot a nebo super tenká konstrukce u Vivo X5 Max.
Nyní očekáváme další inovaci, a to v podobě uvedení telefonu Vivo X5 Pro. A zdá se, že se zase bude na co těšit. Na telefonu nalezneme opět nějaká netradiční řešení. Podle náznaků společnosti bude do telefonu zabudován skener oční sítnice, což by mělo zaručit jedno z nejlepších zabezpečení dat v současnosti. Uvnitř telefonu můžeme s největší pravděpodobností očekávat procesor z produkce Qualcomm, Snapdragon 615, tedy osmi-jádro s 64-bitovou strukturou.
Další zprávy z čínských médií naznačují použití 6 palcového displeje, 3GB operační paměti a baterie s kapacitou 3500mAh. Zajímavá informace se týká použitého sklíčka na displeji, v tomto případě nebude použito předpokládané zakřivení 2,5D, ale 3D zakřivení displeje.
Očekává se také představení vlastní nadstavby operačního systému Funtouch 2.0, který již poběží na základu Android 5.0 Lollipop.
Telefon dle posledních zpráv by mohl být uveden již v dubnu/apríli, a to 28., což je o něco dříve, než se donedávna spekulovalo. Původní předpoklad byl konec května/mája.
[zdroj]

