Čínská společnost TCL, která mimo jiné vyrábí i mobilní telefony Alcatel, představila nový přírůstek s označením Life+. Nově příchozí model se vyznačuje působivou kapacitou baterie 5000 mAh, která by podle výrobce měla vydržet v pohotovostním režimu až 90 dní. Dalším parametrem, který zaujme, je pěti palcový AMOLED displej s 2,5D zakřiveným sklem a ochranou Corning Gorilla Glass 3.

Jednou z mála, pro některé, špatných informací je to, že kapacita operační paměti je pouhý 1 GB . Vnitřní paměť je 8 GB a lze ji rozšířit pomocí microSD karet. I přes nízkou kapacitu operační paměti je to však stále dobře hardwarově vybavený telefon.

TCL Life+ je osazen čtyř jádrovým procesorem Snapdragon 410 s 64 bitovou architekturou. Nechybí ani dva sloty na SIM karty, tady určitě zaujme skutečnost, že obě SIM karty mohou současně fungovat ve 4G. Vzhledem k velké kapacitě baterie, může přístroj posloužit také jako power bank. Telefon je vybaven funkcí rychlého nabíjení a podporuje OTG.

16-1504232110011H

Co se fotoaparátů týče, hlavní zadní kamera má rozlišení 13 MPx a přední 5 MPx. Takovéto rozlišení kamer je však v podstatě běžné.

183117bn6e9z9mbecmuu3v

Do prodeje se dostane TCL Life+ v květnu/máji a bude dostupný pouze v Číně pro zákazníky China Telecom za 1690 jüanů (cca 273 dolarů). Doufáme, že je snad aspoň malá šance, že se tento telefon se stejnou výbavou ovšem pod značkou Alcatel časem dostane i na mezinárodní trh.

[ Zdroj ] [Via]

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.