Se spekulacemi, úniky fotek a informací, které se točí kolem chystaného Oppo R7 se v poslední době doslova roztrhl pytel. Takže nás snad už ani nepřekvapí další fáma, která se objevila na čínských stránkách Mobile-dad.

Podle těchto zvěstí by měl být Oppo R7 prezentován 20. května/mája. A nejen to. S tímto modelem by měl být údajně představen i Oppo R7 Plus. O R7 Plus se zatím moc nemluvilo, ale je tu předpoklad, že podle „Plus“ v názvu modelu to bude větší sourozenec R7.

Pojďme si tedy shrnout, co o Oppo R7 zatím víme. První informace a fotky, které se na internetu objevily, poukazovaly na bez rámečkový displej. Tedy přesněji na skoro bez rámečkový. Při výrobě byla údajně využita technologie, která díky speciální vrstvě zakřiveného skla a lomu světla budí zdání displeje od kraje ke kraji. Víme také, že R7 by měla být velmi štíhlá, hovoří se o tloušťce 4,85 mm. Procesorem by mohl být 64 bitový osmi jádrový MT6795 (Helio X10) s 3 GB RAM. Baterie by měla mít kapacitu 2000 mAh.

16-150422161040H6

O displeji a jeho úhlopříčce se dozvídáme až z včerejších úniků. Podle nich by displej měl být 4,7 palcový s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. A samozřejmě nesmíme zapomenout na hlavní fotoaparát, který by měl být 20,7 MPix.

Jak již bylo řečeno, o Oppo R7 Plus se toho neví mnoho, respektive se opět jen spekuluje. Měl by mít větší tloušťku než R7 a díky tomu i baterii s větší kapacitou a také větší displej. Přidán by také mohl být IR laser a zadní kamera by mohla být vybavena rychlým zaostřováním.

Ovšem do údajného data prezentace zbývá ještě necelý měsíc, takže je velmi pravděpodobné, že se objeví další spekulace a dost možná se dozvíme i něco bližšího o Oppo R7 Plus.

[Zdroj] [Via]