Ohodnoťte článek

Pokud jste doposud neslyšeli o značce Mlais, doporučuji si přečíst naše dřívější články. Naleznete je zde, tady a třeba i tady. Jedná se o nového výrobce s velkými ambicemi.

Model Mlais M4 Note je momentálně ve fázi předprodeje a jak vypadá v reálu se můžeme podívat díky profilu společnosti na Instagramu, kde se objevily další fotografie chystané novinky.

Z prvního pohledu je jasné, že se tak trochu výrobce inspiroval u jihokorejského Samsungu. Na snímcích vidíme černou variantu, která nevypadá vůbec špatně. Vzhledem k nízké ceně je překvapivý výskyt kovu, lemující boky M4.

Specifikace jsme zmiňovali už zde, takže jen krátké shrnutí. Displej s úhlopříčkou 5,5 palce a HD rozlišením, čtyř jádrový procesor MTK6732 o taktu 1,5 GHz, 2 GB RAM. Na data je k dispozici 16 GB a slot na microSD. Fotoaparáty mají rozlišení 13 a 8 MPx. Baterie má kapacitu 2400 mAh. Mlais M4 Note nezapomíná ani na LTE, a to v pásmech 1/3/7/20 a podporu dvou Sim karet.

Pokud máte zájem, neváhejte a objednávejte zde, kde momentálně probíhá akce a M4 Note pořídíte již za 145$. Pokud použijete slevový kód „m4note1„, tak částka ještě klesne na necelých 143$.

[zdroj]

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.