Dnes vám v našem třetím díle představím několik dalších chytrých a zajímavých aplikací, které by vám rozhodně neměly v telefonu chybět, některé z nich jsou svým způsobem i něčím užitečné ve prospěch vašeho zdraví. Tyto aplikace má nainstalovány na svém Zopo ZP998.

Water Your Body – s aplikací Water Your Body budete mít přehled o tom, kolik a jak často denně vypijete tekutin a jestli správně dodržujete i pitný režim. Na horké letní dny ideální appka.

Wasser Trinkwecker
Wasser Trinkwecker
Developer: Leap Fitness Group
Price: Free+

Seene – znáte populární Instagram? Jedná se o podobnou stránku, avšak s tím rozdílem, že fotíte, komentujete a lajkujete trojrozměrné fotky, které díky gyroskopu a otáčení telefonu vidíte snad ze všech stran. Dopuručuji vyzkoušet.

The app was not found in the store. 🙁

SHAREit – pokud chcete posílat objemnější soubory a klasické bluetooth, které na posílání filmů není nejvhodnější a nechce se vám čekat několik minut nebo i hodin, tak okamžitě upalujte na Googleplay a stahujte. Za vývojem stojí Lenovo, je zdarma a funguje pro všechny telefony bezvadně! Jakékoliv sebevětší soubory se odešlou běhěm pár minut, ne-li sekund.

Wallet – s touto virtuální peněženkou budete mít přehled o tom, kolik za co a jak často utrácíte své finance. Appka je od českých autorů a je zpracována na výbornou, můžete i přidávat své vlastní výdaje. Bez ní se už prostě neobejdete.

Sleep Better – zajímá vás, jak kvalitně spíte a v jakém časovém rozmezí máte například ty nejhlubší sny? Tato appka od Runtasticu vám s tím pomůže a změří vše za vás.

Runtastic Sleep Better - Schlafphasen und Analyse
Runtastic Sleep Better - Schlafphasen und Analyse

Endomondo – snad nejznámější a nejpoužívanější aplikace na měření rychlosti, času, tras, počítání ušlých kroků anebo spálených kalorií. Doporučuji.

Endomondo - Laufen & Gehen
Endomondo - Laufen & Gehen
Developer: Endomondo.com
Price: Free+

PushUps Work – děláte rádi kliky? Nechce se vám je počítat? Proč nezkusit tohoto mobilního trenéra, který vám sestaví tréninkový plán a přizpůsobí cvičení právě vám a vaší výdrži? Velké plus je to, že je v češtině.

Push Ups Work
Push Ups Work
Developer: Simple Design Ltd.
Price: Free

Google Překladač – překladač, který si poradí s několika desítkami světových jazyků. Pokud cestujete a potřebujete se domluvit s cizinci například v japonštině, je tento překladač skvělá volba.

Google Übersetzer
Google Übersetzer
Developer: Google LLC
Price: Free

O2TV Go – digitální TV v mobilu a bez antény. Sice si musíte zaplatit, abyste mohli sledovat více programů a v HD kvalitě, ale myslím, že to za to stojí. Stačí se připojit na Wi-Fi nebo mobilní internet a můžete hned sledovat své oblíbené programy, které právě běží v televizi a vy nejste doma. A ještě něco. Pokud nestíháte sledovat, je možnost si tam zpětně až na 48 hodin libovolný program nahrávat. Jak snadné!

O2 TV
O2 TV
Price: Free

CM Security – bezpečnost na prvním místě a u Androidu obzvlášť. S nejlépe hodnoceným a nejpoužívanějším antivirem od Cleanmasteru už nemusíte mít strach z nebezpečných virů v telefonu. Aplikace je svižná, nenáročná na systém a nabízí mnoho funkcí. Jenom ta čeština stále chybí, alespoň je přítomen slovenský jazyk a angličtina. Veliká spokojenost!

 

 

 

 

 

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.