Asi většina z vás nebude mít možnost cestovat 23.dubna/apríla do Dillí na předváděcí akci společnosti Xiaomi, kde bude představen první přístroj společnosti, určený pro globální trh. Nemusíte však zoufat, Xiaomi tuto akci bude přenášet on-line pomocí streamovací služby, takže můžete být přímo u toho.

Xiaomi na svém facebookovém profilu vyvěsil totiž link na stream. Akce se kvapem blíží a zbývají necelé dva dny do uvedení pravděpodobně prvního globálního zařízení/telefonu Xiaomi Mi 4i, který by měl pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 615. Zdá se, že tato Mi „čtyřka“ bude trochu vybočovat z původní platformy, a to nejen použitím procesoru, ale i výrobními materiály. Koluje informace o možném použití plastu oproti původní kombinaci skla, kovu a plastu.

Xiaomi MI4i

Spolu s tímto přístrojem se také očekává ohlášení top zařízení Xiaomi Mi Note Pro, které by dle vyjádření CEO Lei Juna mělo vstoupit na trh 6. května/mája.

Jsme velmi zvědavi s čím se nakonec Xiaomi pochlubí ve čtvrtek a budeme se snažit přinést okamžitě informace o této akci.

Xiaomi akce, link na stream: mi.com

ZAČÁTEK V 11:30 našeho času