Na stránkách čínského certifikačního úřadu Tenaa se nedávno objevil nový kousek z dílen ZTE, který zatím nese kódové označení Q302C. Už jen letmý pohled na specifikace, které Tenaa uvádí, dává tušit, že půjde o velmi levné zařízení.

Takže jaké parametry můžeme od ZTE přístroje očekávat? TFT displej by měl mít úhlopříčku 5 palců a rozlišení 854 x 480 pixelů. Procesor by měl být čtyř jádrový s frekvencí 1,5 GHz, výrobce zatím není znám. Operační paměť by měla mít kapacitu 512 MB a vnitřní pak 4 GB a měla by být rozšiřitelná pomocí microSD až na 32 GB.

ZTE-Q302C-1

Hlavní fotoaparát by měl být 5 MPix bez LED blesku, což je patro i z fotky zařízení. Přední kamerka bude 2 MPix. Neměla by chybět podpora Bluetooth a LTE sítí. Operačním systémem by měl být Android 4.4.4 Kitkat. Rozměry přístroje jsou 143 x 72,5 x 9,15 mm a váha pak 160 gramů.

Samozřejmě, jak už to u zpráv z Tenaa bývá, datum představení ZTE Q302C není známo, stejně tak i jeho cena. Lze ovšem předpokládat, a to díky poměrně nízkým specifikacím, že půjde o low-cost zařízení.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.