23.dubna/apríla tomu bude již rok, kdy OnePlus představilo svůj „flagship killer“ telefon ONE. K této příležitosti se OnePlus rozhodlo spustit volný prodej tohoto stále atraktivního telefonu. Znamená to, že již nebudete limitováni sháněním pozvánky po všech čertech.

Do nynějška totiž platilo, že k nákupu OnePlus One potřebujete někoho, kdo má pozvánku a podělí se s vámi, nebo budete zaregistrováni na fóru forum/oneplus.net a trpělivě budete očekávat příchod pozvánky přímo od společnosti. Poslední možností, a tou asi nejschůdnější, bylo navštívit shop OnePlus  každé úterý, kdy probíhal tzv. volný prodej bez pozvánky. To se však nyní změnilo na celý týden, měsíc… K tomu OnePlus přidává až 75% slevy na vybrané příslušenství a možnost nákupu Bamboo StyleSwap Cover (zadní kryt v provedení přírodního bambusu) bez pozvánky. Slevy jsou platné na 24 hodin a bambusový kryt do vyprodání zásob.

OnePlus One

Výše zmíněné se vztahuje na všechny podporované trhy společnosti OnePlus.

Bamboo sscover

Mimoto OnePlus zmínilo, že k tomuto pozvánkovému systému se určitě vrátí při vydání svého TWO. Alespoň v začátcích jeho prodeje, než se trh stabilizuje. Z toho se dá tedy vyčíst, že „dvojka“ je již v plné fázi příprav.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.