Další společnost, která se pohybuje na veletrhu v Hong Kongu je nám dobře známý výrobce UMi. A (ne)překvapivě sebou přivezli i nový telefon, kterým si brousí zuby na povytažení jüánků z peneženek občanů beztřídní společnosti, ale i těch dalších měn od nás, co máme to štěstí a žijeme v relativně normálnějších poměrech – dámy a pánové – UMi Emax.

UMi se docela vrátilo do hry se svým UMi Zero. Telefonem, který skvěle vypadá, ale nepřišel úplně odladěn, viz naše recenze, což se UMi snaží řešit docela častými aktualizace a přídavkem přidali skvělý nástroj UMi Rootjoy.

Ale zpátky k novince v UMikartovém portfoliu. UMi EMax jest 5,5-palcový FHD telefon, který se bude chlubit dlouhou životností baterie, tvrdí nejméně 2 dny, čehož by mělo být dosaženo akumulátorem o kapacitě 3780 mAh, který dokázali nacpat do relativně tenkého těla – 7,9 mm. Procesor jest 64-bitový Mediatek MT6752, samozřejmě s podporou LTE a my (i když nemáme potvrzeno) věříme, že Android 5.0 bude výbavou na poli OS.

Paměti je 2 GB RAM a 16GB interní, která půjde rozšířit pomocí SD karet. 3,2 megapixelová přední kamera nezní úplně jako trhák, který se bude objevovat na teaserech, ale trochu to vylepšuje zadní fotoaparát, kterýž je 13 megapixelový.

A kdy se dočkáme vydání nového telefonu od UMi? Zatím informace od výrobce hovoří o červnu, co se týče cen, tak ty jsou ještě zahaleny obchodním tajemstvím.

AKTUALIZACE: Coolicool již zařadil do nabídky a to za cenu 266,99 dolarů, ale jak je naším dobrým zvykem, vydyndali jsme pro vás slevový kupón ve tvaru UMIEMAX , který vám cenu poníží o 5 dolarů. Dostupné pod tímto odkazem.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.