Ještě nestihl zaschnout lak na nové vlajkové lodi Huawei P8 a jejích kříženců a už se na nás valí další várka zpráv o chystané novince Honor 7. Jak již všichni víme, Honor je obchodní značka Huaweie, vytvořená se záměrem oslovit mladší generaci a HONOR přeci jenom zní lépe pro západní svět než obyčejné Huawei.

Zdá se, že se povedlo najít několik prvních obrázků a informací o této připravované novince. A vskutku to není až takové překvapení, vezmeme-li v potaz, že Honor 6 byl představen v červnu/júni minulého roku. Máme však ještě dost pochybností o věrohodnosti těchto snímků, ale přesto se na ně pojďme podívat.

Honor 7

Jedna z velkých změn dle obrázků se nachází na zadním panelu telefonu, a to na postu snímače otisků prstů, stejně jako v případě phabletu Huawei Mate 7. A zdá se, že z Mate 7 si tento tajemný přístroj nevzal pouze snímač otisků, ale i vzhled, který je až nápadně podobný výše zmíněnému phabletu. Na jednu strnu by to byl znatelný posun oproti plastovému Honoru 6. Trochu nás však mate, proč Huawei v tomto případě zvolil vzhled velmi se podobající právě Mate 7.

Vzhledově bychom dle těchto obrázků opravdu vsadili spíše na nástupce Mate 7, nebo jeho odlehčenou verzi Lite. Jenže, jak můžete vidět, zadní panel je „obrandován“ značkou HONOR.

Na snímcích můžeme také vidět fotoaparát v horní části telefonu spolu s duálním bleskem. U Honoru 7 se očekává 5,5 palcový displej, tedy stejně velký, jako u současného Honoru 6 Plus. Měl by být osazen čipem z vlastní produkce, a to buď Kirinem 930 nebo dokonce 935. Operační paměť dosáhne na 3GB a vnitřní úložiště v základu dostane kapacitu 16GB. Celý systém poběží na vlastní nadstavbě EMUI se základem na Androidu 5.0 Lollipop.

Další matoucí informací může být i to, že se na internetu objevily další snímky, ne nepodobné výše uvedeným jen s tím rozdílem, že mají jiné umístění fotoaparátu a senzoru. Podle všeho se může jednat i o druhou variantu, tedy Honoru 7 Plus. To, jestli tyto snímky zobrazují opravdu následovníky top přístrojů v řadě Honor, nebo se jedná o podvrh, zjistíme asi s přibývajícím časem a dobou blížícího se uvedení Honor 7.

PS: podivné na tom všem je také to, že tyto snímky a článek ze zdroje jsou již nedostupné.

[zdroj][zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.