Ohodnoťte článek

V redakci jsme se rozhodli, že vám dáme nakouknout do našeho soukromí a odhalíme některé z aplikací, které nám nesmí chybět, ať už v telefonu či tabletu.

V následujících týdnech vám tak postupně členové redakce Gizchina.cz představí aplikace z našich chytrých zařízení. První díl nepravidelného seriálu je na mě, tak se pojďme podívat na obsah mého HTC Desire 601.

Mapy.cz – mapy i plánování tras, které využívám pro výlety na kole a podle mě nemají konkurenci. Umožňují stažení podkladů pro ČR i SR na paměťovou kartu a lze je tak používat offline. Navíc nabízí tipy na výlety i zajímavá místa v okolí.

Runtastic – další pomocník při sportu, ať už děláte cokoliv. S pomocí GPS monitoruje rychlost, převýšení, vzdálenost, trasu a mnoho dalšího. Poskytne i podrobné statistiky s možností sdílení na sociální sítě.

Na kole i pěšky – rozsáhlý seznam cyklostezek, tipů na výlet a bohatý seznam zájmů. Stačí jen sednout na kolo a vyrazit do přírody.

Na kole i p?šky
Na kole i p?šky
Developer: BEKR
Price: To be announced

Viber – Messenger s možností posílání zpráv, obrázků a volání. Veškerá komunikace se odehrává přes data, takže pokud máte datový tarif, můžete ušetřit nemalé peníze.

Viber Messenger
Viber Messenger
Price: Free+

Total Commander – souborový manažer, který pamatuji již z dávných časů z PC. Možná existují lepší, ale tenhle umí vše co potřebuji a navíc jsem na něj zvyklý.

Total Commander - Dateimanager
Total Commander - Dateimanager

Sledování zásilek – název hovoří za vše. Česká aplikace, umožňující sledovat putování balíku a o každé změně vás v nastaveném intervalu informuje notifikací.

Sledování zásilek
Sledování zásilek
Developer: Androworks
Price: To be announced

Aladin – další apka od českých vývojářů nabídne detailní předpověď počasí hodinu po hodině. Velké plus dávám za spolehlivost předpovědi.

Meteor (Po?así) » Aladin
Meteor (Po?así) » Aladin
Developer: Androworks
Price: Free

Disk Google – jednoduché a rychlé sdílení souborů mezi zařízeními. Detailnější popis najdete v článku od Marka zde.

Google Drive
Google Drive
Developer: Google LLC
Price: Free+

TED – myšlenky hodné šíření. Velké množství zajímavých i nezajímavých přednášek na jednom místě. Stojí za vyzkoušení.

TED
TED
Price: Free

Waterbot – aplikaci sice využívám zhruba jen 2 měsíce v roce, ale přesto si zaslouží, abych se o ní zmínil. Waterbot vám připomene, abyste zalili své květiny a díky ní mi za oknem neuschnou pomalu sílící chilli papričky.

Waterbot: Pflanzen gießen
Waterbot: Pflanzen gießen
Developer: Nikola Kosev
Price: Free

Aqua Mail – po dlouhodobém zkoušení různých e-mailových klientů jsem narazil konečně na jeden, jenž mi plně vyhovuje. Rozsáhlé nastavení, spolehlivost, přehlednost. To je Aqua Mail.

Aqua Mail ? E-Mail-App
Aqua Mail ? E-Mail-App
Developer: MobiSystems
Price: Free+

Deemo – výborná hudební hra. Nasadit sluchátka, uvolnit se a… Vřele doporučuji.

DEEMO
DEEMO
Price: Free+

Cytus – podobné jako Deemo. Kdo nevyzkouší, nepochopí.

Cytus
Cytus
Price: Free+

V blízké době vám další člen redakce představí své tipy na aplikace. Těšte se.

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.