Včera, po ohlášení investice společností Xiaomi do jedné z dalších zajímavých čínských společností NineBot, která produkuje tzv. samo-vyvažovací vozítka pro osoby, dále pokračovala v uvedení dalšího zajímavého produktu. Tím bylo uvedení černé verze, jejich vlajkové lodi, Xiaomi Mi Note.

Pokud čekáte na černou verzi tohoto přístroje a zaplesalo vám srdce, tak vězte, že jde pouze o limitovanou edici, která bude stěží k dostaní mimo čínský trh. To vše také díky tomu, že tento limited se pojí s vydáním nového alba slavného čínského muzikanta Zhang Jie.

Xiaomi Mi Note _

Xiaomi si opět vypůjčilo styl alá Apple, který již v minulosti takto spolupracoval s vybranými mediálními hvězdami. Vzpomeňme především na povedenou kampaň s uvedením iPodu za podpory skupiny U2.

Xiaomi Mi Note _2

Balení Xiaomi Mi Note black obsahuje luxusně zabalený telefon v černé barvě se speciálním lockscreenem v podobě obalu alba, dále samotné album a knížku obsahově zaměřenou na hudební hvězdu Zhang Jie. Tato verze telefonu se po stránce specifikací neliší od klasické 16 GB verze. Celý náklad dělá pouze 30 tisíc vydaných kousků pro již výše zmíněný čínský trh a cena byla stanovena na 2499 juanů (403 dolary).

 

[zdroj]