Značku Ulefone asi není třeba dlouze představovat. V poslední době nás oblažují jedním telefonem za druhým. Dalo by se říct, že díky svému výrobnímu tempu se na konkurenčně vyhroceném čínském trhu řadí k společnostem jako jsou Elephone a Mlais, které jedou v podobně horečném tempu a chtějí si urvat své místo na slunci.

Není proto divu, že Ulefone chystá novinku. Tedy, ne zas až takovou novinku. O telefonu, který byl právě teď přejmenován na Ulefone Be Touch jsme v podstatě už kdysi slyšeli. Z kraje letošního roku se o něm mluvilo ještě jako o Dare N1. Dost možná změna názvu budoucí „vlajkové lodi“ Ulefone souvisí i s tím, že označení Dare N1 upadlo v zapomnění a název Ulefone Be Touch budí zdání zbrusu nového modelu. Dokonce se na internetu objevily i uniklé fotky údajného Ulefone Be Touch.

This slideshow requires JavaScript.

Nicméně společnost Ulefone rozesílá drobné upozornění médiím, která se zabývají čínskými telefony, že jejich nový model Be Touch bude v dohlednu prezentován a vyzdvihují skutečnost, že jeho operační paměť bude mít kapacitu 3 GB, protože „je čas na nové standardy“. To je jistě chvály hodné. Ovšem i tímto parametrem se novinka Ulefone Be Touch zařadí do stejného tržního segmentu, který už obsadily nebo obsadí zařízení jako jsou Elephone P7000 a Mlais M7.

S jakými dalšími parametry bychom u Ulefone Be Touch mohli počítat? Mohla by to být například čtečka otisků prstů, která je den ze dne populárnější. Hlavní fotoaparát by mohl být 13 MPix se senzorem od Sony a baterie by mohla mít slibných 3000 mAh. Operačním systémem by měl být Android 5.0. Ovšem o tom, kdy konkrétně bude Ulefone Be Touch představen, či snad jaká bude jeho dostupnost nebo cena, zatím neexistují relevantní informace.

AKTUALIZOVÁNO: Co se týče prvního nástřelu ceny, tak např. Coolicool jej má již v nabídce za 266,99 dolarů.

[Zdroj] [Via]