O modelové řadě Nubia společnosti ZTE zlí jazykové tvrdí, že není příliš známá a populární mimo asijské trhy. My si však naopak myslíme, že telefony Nubia si získaly poměrně slušnou popularitu i v Evropě, kvůli svým parametrům a opravdu zdařilému designu.

V těchto dnech na sebe poutá pozornost Nubia Z9, a to díky renderům, které se objevily na síti. A dlužno dodat, že co se designu týče, patří tento telefon do kategorie „krasavec“. Na snímcích je jasně vidět bez rámečkový displej se zaoblenými hranami. Někdo by mohl namítnou, že v tomto ohledu je Nubia Z9 podobný Samsungu Galaxy S6 Edge. Ovšem je dost možné, že ZTE používá, podobně jako Oppo, nějakou inovativní technologii, která pouze vytváří dojem displeje od kraje ke kraji.

16-15041311593G46

Jaké by mohly být další parametry Nubia Z9? Údajně by to mohl být 5,5 palcový displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů, procesorem by mohl být buď 64 bitový osmi jádrový Snapdragon 810 nebo 64 bitový šesti jádrový Snapdragon 808. RAM paměť by měla mít kapacitu 3 GB nebo dokonce 4 GB. Neměl by údajně chybět ani snímač otisků prstů.

Informace o tom, kdy by měl být Nubia Z9 představen, jaká by mohla být jeho cena a zda se objeví i na mezinárodních trzích, zatím nejsou dostupné.

[Zdroj] [Via]