Ohodnoťte článek

Koncem března/marca se objevily první úniky fotek, tenkrát ještě tajemného zařízení z dílen Oppo, které se zdálo být zcela bez rámečků.

Zároveň s fotkami také unikla informace, že společnost Oppo si nechala patentovat novou technologii, pomocí které by přední panel telefonu budil zdání, že je prost jakýchkoli rámečků.

Oppo-R7-2

Dnes tu máme další fotky, které se objevily na Twitteru. Na fotkách je poměrně detailní záběr telefonu s displejem od kraje ke kraji. Kromě toho se telefon jeví jako poměrně velmi štíhlý a fámy hovoří o tloušťce 4,85 mm. Samozřejmě se spekuluje i o dalších parametrech údajného Oppo R7.

Oppo-R7-1

Procesorem by měl být 64 bitový osmi jádrový MT6795 s 3 GB RAM a hlavní fotoaparát by mohl být 20,7 Mpix. Bez spekulativních úvah nezůstává ani datum oficiální prezentace Oppo R7. Tady se mluví o velmi dohledné době, protože podle uniklých fotek a toho, že telefon prošel certifikací, se zdá, že představen by mohl být ve velmi dohledné době.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.