Zdá se, že po velikonoční nadílce od OnePlus v podobě uvolnění jejich vlastního operačního systému OxygenOS, přišla chvíle i na velmi očekávanou OTA aktualizaci CyanogenMod 12S. OxygenOS je postaven na Androidu 5.0.2 Lollipop a zatím moc neumožňuje nějaké závratné možnosti v nastavení, tedy tzv. customizaci, alespoň dle ohlasů členů oficiálního fóra. Svým způsobem je to skoro čistý Android 5.0.2 Lollipop. V tomto případě chtěla společnost uvést operační systém, který bude především stabilní a plně funkční, což se také povedlo. Až následně s přibývajícím časem se team okolo OxygenOS bude snažit do tohoto OS vecpat další možnosti nastavení (více zde).

Takže pokud jste byli natěšeni na Android 5.0 Lollipop a k tomu chcete mít možnost i vlastního nastavení, tak právě teď přichází vaše chvíle. Dle vyjádření Carla Peie by vydání OTA aktualizace na OnePlus One telefon mělo být záležitostí již jen několika příštích dnů. Dnešek se totiž stal dnem, kdy konečně tato aktualizace prošla veškerými certifikacemi. Nyní se připravuje roll-out k uvolnění této aktualizace. Pro více informací sledujte oficiální fórum OnePlus, a to i v české mutaci – zde.

CyanogenMod 12S _1

 

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.