Společnosti Sony se opravdu podařilo udržet svůj nadcházející přístroj Xperia Z4 v poměrně velké tajnosti. Ohledně tohoto přístroje již proběhlo velké množství spekulací, uniklých fotografií či specifikací a nové stále přibývají. Také my jsme již některé informace zveřejňovali. Podívejme se tedy na ty poslední.

Jak jsme tušili, nový telefon Xperia Z4 bude velmi podobný, ne-li stejný jako Xperia Z3, ale u Z4 se objevuje nový přední reproduktor. Údajně Sony plánuje vydat dvě verze Sony Xperia Z4. Jednu s displejem s rozlišením 1080p a druhou s displejem Quad HD. Velikost displeje by měla být pro obě verze stejná, a to 5,2 palce. Mezi další lákadla a doměnky ohledně specifikace patří Snapdragon 810, co by procesor, 3 nebo 4 GB RAM, 20,7 MP hlavní zadní fotoaparát a 5 MP přední kamera. A jak jsme již psali, na twitterovém účtu @OnLeaks se objevily rozměry chystaného top modelu od Sony, který je s mírami 146,3 x 71,9 x 7,2 mm téměř totožný jako Xperia Z3 s rozměry 146 x 72 x 7,3 mm.

Z4_1

Výše zmíněné dvě verze přístroje by měly údajně nést označení Xperia Z4 Copmact a Xperia Z4 Ultra. Jaký mezi nimi bude rozdíl se zřejmě dozvíme docela brzy. Do té doby se můžete podívat na další fotografie tohoto přístroje. Snad bude skutečnost taková, jakou zde popisujeme.

[zdroj] [zdroj]