Oppo Mobile tiše představil jejich nový duální telefon Oppo A31 pro čínský trh. Nový Oppo A31 vyniká především svým zpracováním. Telefon je totiž celý vyroben ze dvou skel, podle výrobce se ale řadí do segmentu střední třídy za cenu $160 (4 065 Kč). Tělo se „skleněným designem“ a hliníkovým rámem má tloušťku příjemných 8 mm.

Použit byl 4,5″ displej z rozlišením 480 x 854 pixelů. Telefon bude poháněn 4-jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s čipsetem Cortex-A53 a doplněn bude 1 GB paměti RAM. Také hodnota interní paměti, která se vymrštila až na 8 GB potěší, najdeme tak dostatek prostoru pro aplikace a hry. Paměť telefonu budete moci rozšířit paměťovými kartami až do velikosti 128 GB. Defaultně bude systém běžet na Androidu 4.4 KitKat s ROM nadstavbou ColorOS.

Na zadní straně se bude nacházet 8Mpx fotoaparát s celkem slušnou světelností f/2.2 s možností zachycení širší plochy při focení a také s LED bleskem. Model A31 bude podporovat nejnovější a nejrychlejší síťe 4G (LTE) pro oba SIM sloty a kapacita baterie by měla být 2 000 mAh.

gsmarena_003 (1)

Prozatím bude telefon vyráběný pouze pro Čínu, ale pevně doufáme, že se brzy objeví i na jiných trzích, jako je Indie a samozřejmě Evropské země.

[ Zdroj ]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.