Blackview spojil síly se známým německým designérem Dieterem Ramsem při práci na jejich modelu Blackview Alife S1, který jde nyní do prodeje se zajímavě nízkou cenou.
Nebývá obvyklé, když se spojí velké jméno designu a smartphone, aby tento byl k dostání za rozumnou cenu. A tak, když jsme se dozvěděli o spojení jména Dieter Rams a nového Blackvew Alife S1, očekávali jsme poněkud přehnanou pálku. Avšak není tomu tak.
Blackview Alife S1 upoutá mimo jiné zadní 13 megapixelovou Samsung ISOCELL CMOS kamerou (interpolovanou na 18 MP), vestavěným infračerveným dálkovým ovládáním pro další zařízení v domácnosti, podporou dvou SIM a 1.5GHz MT6732 64-bitovým chipsetem od MediaTeku, 2GB RAM, 16GB ROM a 5-palcovým HD diplejem.
Kompletní specifikace Blackview Alife S1 lze najít na oficiálních webových stránkách Blackview…nezapomněl jsem na něco? A jo, ta vychvalovaná cena! 179,99 dolarů, což si lze ověřit například zde. No a aby toho nebylo málo, vyštrachali jsme pro vás slevový kód ve tvaru CICS1 , který vám cenu na výše uvedeném odkazu poníží o 4 dolary.
[Zdroj]