Ohledně výrobce Mlais jsme v poslední době napsali nemálo článků, a tak, když jsme vás informovali o novém modelu Mlais M4, neměla by zapadnout informace, že se tento objevil v předprodeji.

Zařadil jej prodejce Gearbest, a to za zajímavou cenu 159,99 dolarů. Jak už jsme psali, mezi hlavní taháky Mlais M4 patří jeho vzhledová příbuznost s Galaxy Note 4, 64-bitový čtyř jádrový MTK6732, 2GB RAM, 16GB ROM, 5,5-palcový HD IPS displej, podpora LTE a hlavně jeho cena.

Podpora dual sim již nikoho nepřekvapí a GPS s Glonassem také není ničím nečekaným. Jsme zvědavi, jak tento klon obstojí v našem hodnocení, neb jej máme přislíben k recenzi zhruba v půlce dubna/apríla.

mlais-m7

A další info od tohoto výrobce se točí okolo řízeného úniku jejich nového modelu Mlais M7. Tento telefon je pro nás zatím zahalen tajemstvím, jediné, co o něm máme potvrzeno je to, že jej bude pohánět MT6752, který doplní 3GB RAM. Jediná fotka, kterou zatím máme k dispozici nám tento kousek ukazuje zezadu a zdá se, že jej svírá také kovový rámeček, stejně jako o pár odstavců výše jeho předchůdce, model M4. Jakmile budeme vědět více podrobností, což bude jistě brzy, zde se je dočtete. Stay tuned!

[Mlais Facebook]