15. dubna/apríla Huawei představí v Londýně již netrpělivě očekávaný Huawei P8, novou vlajkovou loď společnosti. Na internet se však dostaly snímky dalšího, pro zatím tajemného zařízení, pod označením HONOR. Pod touto obchodní značkou se však skrývá Huawei. Zdá se tedy, že nás v nejbližší době očekává ještě buď jedno extra představení, nebo se tento tajemný přístroj sveze po boku P8 v Londýně. To se dozvíme již brzy.

Jak bylo již výše uvedeno, neznáme označení tohoto zařízení. Zdá se však, že přístroj bude dodáván s 5 palcovým displejem, podporou LTE, DualSIM a s baterií o velké kapacitě.

honor _2

Uvnitř bychom měli najít 64-bitový osmi jádrový procesor HiSilicon Kirin, není však upřesněno o jakou řadu se bude jednat.  Hlavní fotoaparát bude vybaven snímačem s 13 megapixely a vpředu pro selfie 5 megapixely. Přístroj by měl být již vybaven nadstavbou operačního systému Android 5.0 Lollipop, tedy EMUI.

Honor _

Dle informací by se cena tohoto zařízení měla pohybovat okolo 220 dolarů/ něco přes 200 Eur dle současného a padající kurzu Euro vs Dolar. To naznačuje, že telefon míří kamsi do střední třídy, kde v poslední době začíná být dost těsno.

[zdroj][zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.