V Číně se Lenovo vydává na trh se svým novým Lenovo K3 Note. Stojí za to?

Jak byste očekávali od telefonu s názvem „Note“, jedná se o phablet s displejem o velikosti 5,5 palce, podobně jako má Meizu M1 Note, Mlais M52 Note a Xiaomi Redmi Note. Přestože Lenovo stanovilo cenu pro čínský trh jen na 145 dolarů, telefon disponuje FHD rozlišením 1920 x 1080, 2 GB RAM a 64-bitovým procesorem MT6752.

lenovo-k3-note-antutu_1

Mediatek MT6752 je skvělý procesor, který tiká v některých z nejvýkonnějších čínských telefonů a přesto je navržen tak, že jej kvůli jeho poměru cena/výkon, musíme obdivovat. A nejinak je tomu s výkoneum u Lenovo K3. Antutu ukázalo hodnotu 46081 bodů, což je jen o něco málo méně než u vlajkových telefonů s dražšími procesory Qualcomm.

lenovo-k3-note_2

Kromě již zmíněného FHD displeje a vysokého výkonu, Lenovo K3 Note také přijde s duálním LED bleskem, podporou LTE, 5 megapixelovou přední kamerou a 13 megapixelovou zadní a pro masochisty navíc přichází v zářivě žluté barvě, kterou na sebe dozajista upozorníte.

[Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.