Poté, co unikly první renderované obrázky připravovaného LG G4, se zdálo, že se zablýsklo na lepší časy a mnozí doufali, že tolik očekávaný nástupce LG G3 bude mít kovové tělo. Ostatně u LG G3 se potvrdilo, že byť je zadní část vyrobena z plastu, tenká kovová vrstva tu použita byla.

Velkým příslibem bylo také vyjádření provozního ředitele LG, Cho Juno, který tvrdil, že vlajková loď LG pro rok 2015 bude výrazně odlišná a prémiová. Ano, i tato slova potvrzovaly rendery LG G4, které ukázaly mírně zakřivené tělo a záda telefonu vypadala, že jsou vyrobena z kartáčovaného kovu.

This slideshow requires JavaScript.

Ovšem jak se zdá, „Hliník“ se i v tomto případě odstěhoval do Humpolce. Podle korejských zdrojů bude i LG G4 vyroben z plastu. Tytéž zdroje také uvádějí, že druhý největší výrobce telefonů v Jižní Korei ještě není připraven udělat tak radikální designový krok. Údajně se připravují na výrobu zařízení s kovovým tělem, ale LG G4 bude sice špičkový telefon, ale opět plastový. Nic však není ztraceno. Proslýchá se totiž, že společnost LG připravuje pro tento rok ještě jednu novinku, LG G4 Note, který by se mohl ocitnou na samém vrcholu jejich portfolia pro rok 2015 a ten by snad už opravdu kovové tělo mít mohl. Na závěr snad už jen dodejme, že LG G4 by se měl objevit na přelomu dubna/apríla a května/mája. Zatím tajemný LG G4 Note, by podle spekulací mohl být prezentován v srpnu/auguste na IFA 2015 v Berlíně.

[Zdroj]