Také patříte mezi ty, kteří s sebou neustále nosí množství kabelů a dalších nezbytností ke smartphonu nebo tabletu? Řešením může být vskutku malá kostka WonderCube s rozměry přesně jeden palec krychlový a nebude tak překážet ani na klíčích.

WonderCube, jak se projekt na crowdfundingové službě Indiegogo jmenuje, poskytne až 8 různých využití. Rozložením získáme například nabíjecí kabel s microUSB nebo Ligtning koncovkou, OTG kabel a po vložení microSD karty lze kostku využít i jako flashdisk nebo čtečku karet. Místo se našlo i na LED diodu a speciální povrch na jedné z šesti stran by měl udržet smartphone v mnoha polohách například při sledování videa.

20150308014658-8-in-1

Zajímavé je i nabíjení za pomoci 9V baterie, kterou koupíte téměř všude. Nečekejte kapacitu jako u externích baterií, ale v nouzi je každá kapka energie dobrá. Výrobce udává až 3,5 hodinu provozu.

Jedinou nevýhodu „zázračné kostky” vidím v ceně. Za základní verzi si nyní prodejce účtuje 39$, poté cena stoupne na nekřesťanských 69$. Poštovné pak stojí dalších 10$.

Cílem k realizaci projektu bylo vybrat 50 000$, což se povedlo a WonderCube by se měl v srpnu/auguste dostat k prvním zákazníkům.

Více informací zjistíte na této stránce, kde WonderCube můžete rovnou zakoupit.

[zdroj] [via]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.