Společnost Lenovo vydala upoutávku, kterou chce upozornit na svou akci, která se bude konat 23. března/marca. Pravda, z čísla 6 a nápisu Lollipop nelze nic moc vyčíst, takže si pojďme trochu zaspekulovat.

Šestka by mohla znamenat datum akce společnosti Lenovo. Vzhledem k tomu, že se upoutávka objevila 17. března/marca, mohlo by číslo 6 znamenat, kolik dní do prezentace zbývá. No a samozřejmě nápis Lollipop odkazuje na to, že by Lenovo mohlo představit zařízení, které bude běžet na Android 5.0.

Lenovo_Vibe UI

Nicméně fámy, které se šíří internetem naznačují, že by mohlo jít buď o prezentaci nového zařízení Vibe Z3 Pro, telefon, který by měl být nástupcem úspěšného Vibe Z2 Pro. Další věcí, kterou by mohla společnost prezentovat, je nadstavba Vibe UI, založená na Android Lollipop. To by se dalo předpokládat z nenápadného nápisu v levém horním rohu upoutávky. V současnosti je uživatelské rozhraní Vibe ve verzi 2.0, takže by dost možná mohla být představena verze Vibe UI 2.5, založená na Android 5.0. Zároveň není vyloučeno, že Lenovo představí nový Vibe Z3 Pro s nadstavbou Vibe UI 2.5.

Ani jedna z těchto tezí není nijak potvrzena, takže budeme muset vyčkat do pondělka a uvidíme, co bude nakonec prezentováno.

[Zdroj]