Soudruzi z iOcean nám letos jako první předkrm naservírovali svůj M6752 Rock, což byla jejich první letošní 5,5-palcová vlajková loď, ale nic se nebojme, série „X“ není mrtvá a již se na nás valí novinky ohledně iOcean X9.

Výrobce iOcean se proslavil, když pustil na trh svůj ikonický model X7, který se stal okamžitým hitem se svým nejnovějším (tehdy) procesorem od MediaTeku a FHD displejem o velikosti 5 palců. I já ho měl drahnou dobu. Po X7 přišel model X8, který byl poněkud zklamáním, které nám však v letošním roce bude chtít vynahradit iOcean X9.

iocean-x9-1

iOcean už ukázal oficiální fotky X9 na svém Facebooku i oficiálních internetových stránkách a nyní aktualizovali stránku produktu, přičemž nám prozradili některé ze specifikací. Ve srovnání s iOcean M6752 Rock, bude iOcean X9 menším telefonem se slitinovým tělem a 5-palcovým displejem s rozlišením 1920 x 1080 a hustotou pixelů 441PPI.

iocean-x9-2

Pod kapotou mu bude vrnět osmi jádrový 64-bitový chipset MT6752, tedy identický, jaký pohání iOCean Rock a dokonce i paměti bude stejně – 3 GB RAM. Když MT6752, tak samozřejmě nalezneme u X9 i podporu 4G LTE a grafiku Mali T760.

iocean-x9-gal1

iocean-x9-gal2

 

 

 

 

 

 

Mezi další vlastnosti patří vestavěné infračervené dálkové ovládání pro kontrolu vašich dalších zařízení, funce rychlého nabíjení a navigace se bude vyznačovat podporou GPS, GLONASS a Beidou.

Tak nás iOcean navnadil a my si zase pár dnů počkáme, než nám dodají další kus specifikací.

[Via]